x
69 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Değerli müşterilerimiz;
 
Adrese Mama ailesi olarak sizlere daha da iyi hizmet verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran bir başka özelliğimiz, Türkiye genelinde vermiş olduğunuz siparişleri Aynı Gün Kargo firmalarına teslim etmemizdir. Hafta içi her gün 17:00 'ye ve Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz, aynı gün seçmiş olduğunuz kargo firmasının temsilcilerine teslim edilmektedir. Saat 17:00'den sonra vereceğiniz siparişleriniz 1 gün sonra kargoya verilecektir.
 
 Çok özel bir durum oluşmadığı sürece (ani stok tükenmesi gibi) ürünler sipariş vermiş olduğunuz gün kargo firmalarına teslim edilmektedir.

Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Saygılarımızla
Adresemama.com
İLETİŞİM
Dalis Pet - Kaan Ekiz
Adres : İçerenköy Mah. Kartal Sk. Evren Sitesi A Blok No:21/7 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon : 0850 304 68 12
E-posta : info@adresemama.com
E- BÜLTEN ABONELİĞİ
Yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz.

SOSYAL MEDYA

  • T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.