x
Orijen Puppy Large Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması 13 Kg
Orijen Puppy Large Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması 13 Kg
445,00 TL
378,25 TL
Havale Fiyatı : 378,25 TL
Kazanacağınız Parapuan: 11348,00
  • Orijen Puppy Large Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması 13 Kg
  • Orijen Puppy Large Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması 13 Kg
 
ORİJEN PUPPY LARGE TAHILSIZ BÜYÜK IRK YAVRU KÖPEK MAMASI 13 KG
 
YAVRU KÖPEKLER İÇİN BİYOLOJİK OLARAK UYGUN MAMA

BÜYÜK IRK YAVRU KÖPEKLER, HASSAS BÜYÜME VE GELİŞİMLERİNE UYGUN KALORİ VE MİNERALLERİ İÇEREN, TAZE VE SAĞLIKLI ETLERDEN OLUŞAN ZENGİN BİR ÖĞÜNE BİYOLOJİK OLARAK İHTİYAÇ DUYARLAR. 

Kümes dışında serbest yemlenen tavuk ve hindi, kümes yumurtası ve doğal yollarla avlanmış balıkla dolu olan tümü bölgemizden elde edilmektedir.
ve TAZE olarak sağlanmaktadır- ORIJEN PUPPY LARGE, büyük ırkın sağlık ve gelişimini destekleyecek kaloriye sahiptir ve yavru köpeğinizi tam olarak besler.

Yavru köpeğinizin doğasına uygun şekilde %80 oranında et içerir. ORIJENin düşük glisemik formülü sağlıklı kan şekeri düzeyini ve kas kütlelerini desteklemek için istenmeyen karbonhidratları azaltmaktadır. Tüm bunlar büyük ırk yavru köpekler için önemlidir.
Kanadada bulunan ödüllü mutfaklarımızda üretilen ORIJEN, büyük yavru köpeğinizi, sağlıklı ve güçlü tutma garantisi vermektedir. içeriklerimize göz atın ve siz de mutlu olun!

ANALİTİK BİLEŞENLER
Taze tavuk, taze tavuk ciğeri, taze bütün ringa balığı, taze hindi, taze hindi ciğeri, taze bütün yumurta, taze kemiksiz alaska balığı, taze bütün somon balığı, taze tavuk kalbi, tavuk kıkırdağı, kırmızı mercimek, yeşil bezelye, yeşil mercimek, tavuk ciğeri yağı, güneşte kurutulmuş yonca, yer elması, bezelyeler, nohut, kabak, balkabağı, ıspanak yaprakları, havuç, kırmızı lezzetli elma, Bartlett armudu, kızılcık, yaban mersini, su yosunu, meyan kökü, melekotu kökü, çemen otu, kadife çiçeği, tatlı rezene, nane yaprağı, sarı papatya, karahindiba, zater, biberiye, Enterococcus faecium.

KATKI MADDELERİ: 
Vitamin A, vitamin D3, vitamin E, niacin, riboavin, folic acid, biotin, vitamin B12, zinc proteinate, iron proteinate, manganese proteinate, copper proteinate, selenium yeast, Enterococcus faecium. 


KALORİ İÇERİĞİ VE DAĞITIMI 
ME (hesaplanmış metabolik enerji) 3800 kcal/kg (250ml ya da 120gr kapta 456 kcal) Kaloriler ; % 40 protein, % 22 meyve : ve sebze ve % 38 yağ ile en üst fiziksel durumu desteklemek üzere dağıtılmıştır.

ANALİZ DEĞERLERİ
Ham Protein (min.) 38 %
Ham Yağ (min.) 16 %
Ham Lif (max.) 6 %
Nem (max.) 10 %
Kalsiyum (min./max) 1.2 / 1.5 %
Fosfor (min./max) 1 / 1.3 %
Omega-6 (min.) 2.6 %
Omega-3 (min.) 1 %
DHA (min.) 0.6 %
EPA (min.) 0.3 %
Glukozamin (min.) 1400 mg/kg
Chondroitin sulfate (min.) 1200 mg/kg

ORIJEN PUPPY LARGE TÜM YAŞAM EVRELERİNDE AAFCO KÖPEK MAMASI BESLENME PROFİLLERİNDE BELİRTİLEN BESLENME DÜZEYLERİNİ KARŞILAMAKTADIR.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.
Ürün Özellikleri
Yaş Seçimi Yavru (0-1 Yaş)
Beslenme Seçeneği Tahılsız
Irk Seçimi Büyük Irk
İçerik Seçimi Tavuk Etli
Hassasiyet Seçimi Deri Hassasiyeti, Sindirim Hassasiyeti
Ambalaj Seçimi 13 KG

Benzer Ürünler
İLETİŞİM
Dalis Pet - Kaan Ekiz
Adres : İçerenköy Mah. Kartal Sk. Evren Sitesi A Blok No:21/7 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon : 0850 304 68 12
E-posta : info@adresemama.com
E- BÜLTEN ABONELİĞİ
Yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz.

SOSYAL MEDYA

  • T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.