Sıralama seçin
Quik Kemirgen Talaşı
QUİK KEMİRGEN TALAŞI 15 LT Tavşan, hamster, guiena pig gibi tüm kemirgenler için, tozdan arındırılarak sıkıştırılmıştır. Tüm kafes için küçük bir parça kullanılması yeterlidir. Sıkıştırılmış olduğundan açılarak kafes tabanını kapsayacaktır. Kuru, nemsiz bir yerde muhafaza ediniz.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
15 Lt
6.6 ₺ 5,94 ₺
Trixie Fresh & Easy Granulat Kemirgen Kumu
Hamster, tavşan, quiena pig gibi küçük ev petleri için, sıvı ve kokuyu yüksek derecede absorbe edebilen, yeşil ve şeffaf renkli, küçük tanecikli kristal kemirgen kumu. ürünün Kullanım Şekli; Tuvalet kabına, küçük kemirgenler için, 3 cm, büyük kemirgenler için 4 cm kadar konulması yeterlidir. ürün rengi koyulaştığında değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. ürünün özellikleri; Yüksek derecede idrar absorbe edebilme kapasitesine sahiptir. Kokuları nötralize edebilme özelliği yüksektir. Toksikasyona neden olmayan kristal tanecikleri doğaldır. İnsanlar için allerjik değildir. Bakterilerin üremesini önle
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1 Lt
19.78 ₺ 17,80 ₺
Trixie Kemirgenler Otlu Kemirme Taşı
Kafeste yaşayan hamster, guinea pig ve diğer küçük kemirgenlerin hayati fonksiyonları için gerekli olan esansiyel mineraller ve tuz içeren, dönmesine imkan sağlayan özel mandalı ile kafes içerisine asılarak kullanılan, 5 cm çapında 2 adet kemirme taşı. Kutu içerisinde kafes içine asmak için uygun mandal bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2 Adet
17.84 ₺ 16,06 ₺
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.