havale numaraları değişmiştir.jpg (171 KB)
Sıralama seçin
Royal Canın German Shepherd Adult Alman Kurduna Özel Yetişkin Köpek Maması
Irkın ihtiyacı olan yüksek kalitede besin maddeleri içeren yetişkin mamasıdır. Yapılan araştırmalar büyük ırkların sindirim sistemi hassasiyetine sahip olduğunu ve bu hassasiyete ırk faktörünün de etkisinin olduğunu göstermiştir. 
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
11 Kg
449.50₺ 382,08 ₺
Royal Canın Yorkshıre 28 Yetişkin Yorkshıre Terrıer Köpeklerine Özel Irk Maması
Tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir. Parlak ve ipeksi tüy yapısı kazandırı. Sindirim sistemi florasını dengeleyen, sindirilebilirliği yüksek bir mamadır. Irkın diş ve çene yapısına göre ayarlanmış boyut, şekil ve yapıdadır
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺
Royal Canın Cocker 25 Yetişkin Cocker Özel Irk Maması
12 ay 7 yaş arası köpekler için ideal olan royal canin cocker spaniel 25 köpek mamasının faydaları; sağlıklı deri & güzel tüyler, EPA & DH sayesinde, derinin bariyer rolünü(deri kompleks) desteklemeye yardımcı olur ve deri ile kulaklarda irritasyonu azaltır
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
219.50₺ 186,58 ₺
Royal Canin Pug Junior Yavru Köpek Maması
Özel bileşimi ile derinin bariyer görevine destek olur, EPA ve DHA etkisi ile deri sağlığını korumaya katkıda bulunur.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺
Royal Canin Labrador Retriever Köpek Mamasi
15 ay üzeri Labrador Retriever ırkı için özel olarak hazırlanmış, bağışıklık sistemini güçlendiren yetişkin köpek mamasıdır. Irkın tüm özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek, mükemmel, kusursuz tüy yapısı için thioaminoasitlerle (metiyonin ve sistin) kombine % 30 oranında protein içerir. 
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
469.50₺ 399,07 ₺
Royal Canin French Bulldog Junior Yavru Köpek Maması
FRENCH BULLDOG JUNIOR, içeriğindeki yüksek sindirilebilir proteinler (L.I.P.) sayesinde, optimum sindirim toleransı oluşturmaya ve bağırsak florası dengesini korumaya yardımcı olur.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
219.50₺ 186,58 ₺
Royal Canin Yorkshire Terrier Junior Yavru Köpek Maması
Yorkshire Terrier Junior  10 aylığa kadar  yavru köpek ler için özel olarak formüle edilmiş  kuru köpek maması .  Özel mama tanesi  Gerçek boyut  Omega 3 & 6
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺
Advance Adult Chicken&Rice Tavuklu Özel İçerik Yorkshire Terrier Maması
ADVANCE ADULT CHİCKEN&RİCE TAVUKLU ÖZEL İÇERİK YORKSHİRE TERRİER MAMASI 1.5 KG Advance Yorkshire Terrier Adult Chicken&Rice Dog Food;   Mamanın Özellikleri : *Evinizin en küçük bireyinin en iyi şekilde beslenmesi için. *Yorkshire Terrier cinsi öpekler için özel formüle edilmiştir. *Güçlü bir bağışlıklık sistemi için antioks
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.90₺ 93,68 ₺
Royal Canın Yetişkin Golden Retrıever Köpek Maması
Irkın tüm özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek, mükemmel, kusursuz tüy yapısı için thioaminoasitlerle (metiyonin ve sistin) kombine %30 oranında protein içerir. Su geçirmez tüy yapısının korunması sağlamak, parlak ve ışıltılı tüyler için yağ asitleri ile kuvvetlendirilmiştir. Fazla iştahlı olması ile ünlü olan Goldenların vücut yapısı diğer köpeklerle kıyaslandığında daha az kaslı ve daha fazla yağlı olmaya uygundur. 
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
469.50₺ 399,07 ₺
Royal Canin Cavalier King Charles Junior Yavru Köpek Maması
10 aylığa kadar Cavalier King Charles ırkı  yavru köpek ler için özel olarak üretilmiş   Özel tane yapısı, Gerçek boyut,Taurin ve Antioksidanlar
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺
Royal Canin Cavalier King Charles Adult Yetişkin Köpek Maması
Royal Canin  ırka özel mama serisinden  Cavalier King Charles  27 10 ve üzeri aylık yetişkin ve yaşlı Cavalier King Charles  ırkına özel köpek maması .
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺
3 Kg
219.50₺ 186,58 ₺
Royal Canin Cocker Junior Yavru Köpek Maması
COCKER JUNIOR, özel bileşimi ile derinin bariyer görevine destek olur, EPA, DHA ve A Vitamini ile deri sağlığını korur ve tüy yapısını besler. Hodan yağı ile zenginleştirilmiştir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
219.50₺ 186,58 ₺
Royal Canin Chihuahua Junior Yavru Köpek Maması
CHIHUAHUA JUNIOR, uygun tane boyutu ve şekli, mükemmel formülü ve seçilmiş aromasından oluşan özel kombinasyon sayesinde, Chihuahua ırkı köpeklerin iştahını tatmin eder.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺
Royal Canın Pug 25 Pug (Mops) Köpekler İçin Özel Irk Maması
Pug (Mops) ırkı köpekler için özel üretilmiş mamadır.  Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır unu, mısır, hayvansal yağ, mısır gluten.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺
Royal Canın Maltese Terrier Irkına Özel Köpek Maması
10 aydan büyük Maltese Terrier ırkı köpekler için komple mama. Deri sağlığını korur. Dışkı kokusunu azaltır. Mızmız iştahları tatmin eder. Diş sağlığını da koruyan özel tane yapısına sahiptir. 
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
124.50₺ 105,82 ₺

Neden Köpek Maması? 

Köpeğinizi kuru mama ile yani köpek maması ile beslemeniz hem köpeğinizin sağlığı için hemde siz sahipleri için çok daha faydalı olacaktır. Köpek mamaları köpeklerin ırkına, cinsine, boyutlarına ve hassasiyetlerine göre bir çok özellik taşımaktadır sizler köpeğinizde doğru bir mama kullanırsanız hem daha sağlıklı daha enerjik olacaktır hem de çok daha az deri tüy sorunu yaşayacaklardır.  Köpeğinizi kaliteli Süper Premium bir mama ile beslemenizi tavsiye ederiz. Alacağınız mamanın içerisinde dostlarınızın ihtiyacı olan bütün içerikler olduğu için çok daha az miktarda mama tüketimi ile yemek ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. Sitemiz de Pro Plan, Royal Canın, Hills, Acaba, Orijen, Pro Fine, Bosch, Brit Care N&D Tahılsız gibi birçok dünyaca ünlü markarı bulabilirsiniz.

Yaşa Göre Mama Seçimi;

Köpeklerin yaşam evreleri üç aşamadan oluşmaktadır. Bu süreçler de dostunuzun yaşına en uygun olan mamaları tercih etmeniz gerekmektedir. Köpeğiniz doğumundan en az 2 aylık olana kadar kesinlikle anne sütü ile beslenmesi gerekmektedir. 2 aylık olduktan 1 yaşına kadar Yavru Köpek Maması ile beslenmelidir. Özellikle yavruluk döneminde köpeğinizin gelişimini tam olarak gerçekleştirebilmesi için Kuru Mama ile beslenmesi çok önemlidir. 1 ile 7 yaş arasındaki köpekler yetişkin olarak nitelendirip bu süreçte Yetişkin Köpek Mamaları ile beslenmeleri gerekmektedir. 7 yaşının üzerindeki köpekler ise artık Yaşlı Köpek Maması ile beslenmelidir. Yaşlı Köpek Mamaları yavru ve yetişkin köpek mamalarına oranla daha az protein ve yağ içerdikleri için dostunuzun az haraket etse bile kilo almamasını sağlayacak içeriklere sahip mamalardır.

Yaşam;

Bütün köpeklerin kendi ırklarına göre haraket etme ihtiyaçları vardır. Bu sebepten Dostunuza eğer evenizde bakıyorsanız ırkına göre günde en az 2 saat gezdirmelisiniz.Hareket ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayan köpeklerde maalesef ki kilo alma ve eklem kas gelişimi sorunu yaşayabilirsiniz . Kilolu ve obez bir köpeğiniz varsa Light Köpek Maması kullanmanız gerekmektedir. Light Köpek Mamaları besin değerleri açısından normal Köpek Mamalarına göre daha düşük değerlere sahip oldukları için köpeğinizin kilo almasını engelleyecektir. Eklem ve kas gelişimleri için dışarıdan takviyeler yapabilirsiniz bu takviye ürünleride Köpek Vitaminleri ve Sağlık ve Bakım Kategorilerimizde bulabilirsiniz.

Köpeğime Mama Hariçi Ne Verebilirim?

Dostlarınıza Kuru Köpek Maması haricinde sürekli olmaması şartı ile Konserve Köpek Maması verebilirsiniz. Konserve Köpek Mamaları normal köpek mamalarına göre çok daha lezzetli oldukları için konserve mamalara talepleri çok daha fazla olacaktır. Bu yüzden konserve mamadan sürekli vermeniz durumunda sizde hep konserve mama vermenizi isteyip kuru mamaları yememeye başlayabilirler. Böyle sorun yaşamak için haftada en fazla 2-3 adet konserve mama vermenizi tavsiye ederiz

 Sürekli  İndirim  Köpek Maması alabilmek için Adresemama fırsatlarını takip etmeye devam edin...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.