adresemama_iletisim_mm.jpg (65 KB)

İsimli Köpek Künyesi

Sıralama seçin

Köpekler ülkemizde de dünya genelinde de en çok sevilen ve evlerimizi en sık paylaştığımız canlıların başında gelir. Patili dostlarımızın herhangi bir şekilde kaybolması şüphesiz köpek sahiplerinin en büyük korkularından biridir. Böyle bir durumda köpek sahipleri kendilerini köpeklerinin nereye gittiği, nasıl beslendiği, ne tür bir ortamda kaldığı gibi sorularla karşı karşıya bulurlar. Hemen bir arama seferberliği başlatılıp ilanlar basılsa hatta sosyal medyanın tüm olanakları seferber edilse de ne yazık ki her zaman mutlu son yaşanmıyor. Bu tür istenmeyen durumlarla karşılaşıldığında köpek künyesi çok büyük bir avantaj haline gelebilir. Köpek künyesi sayesinde hem köpeklerin güvenliği sağlanabilir hem de kaybolmaları durumunda evlerine daha kısa bir şekilde dönmeleri mümkün olabilir.

Köpeklerle dışarı çıkıldığında sahipleri her ne kadar dikkatli olsalar da aniden gördükleri ya da duydukları herhangi bir şey dikkatlerini çekebilir ve bir anda uzaklaşmalarına neden olabilir. Eğer bu esnada köpeğiniz sizden çok uzaklaşırsa ya da kalabalık bir ortamda bulunuyorsanız kendinizi bir anda patili dostunuzun kaybolması riski ile karşı karşıya bulabilirsiniz. Köpekler koku alma duyuları çok güçlü ve sahiplerine geri dönme konusunda da oldukça başarılı canlılardır. Ancak kaybolan köpek sayısının azımsanamayacak kadar fazla olması köpek sahiplerinin bu tür istenmeyen durumlara karşı önlem alma ihtiyacı hissetmesine neden olmaktadır. Son zamanlarda kullanımı giderek yaygınlaşan ve şık tasarımlarıyla aynı zamanda köpeğinizin görünümünü de tamamlayan köpek künyesi modelleri bu tür sorunlarla karşılaşıldığında köpeğinizin eve dönmesini sağlayan harika bir detay haline gelebilir.

Köpek Künyesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Her 3 evcil hayvandan birinin ne yazık ki hayatı boyunca en az bir kez kaybolduğu bilinen bir gerçektir. Üstelik kaybolan her 2 evcil hayvandan biri, bir kez daha sahiplerine kavuşamamaktadır. Köpek künyesi kaybolan evcil dostlarımızın yeniden evleri ile buluşmasını sağlayan oldukça etkili bir araç olup evcil dostlarımızın kimliği görevini üstlenmektedir. Köpek künyesi üzerine evcil dostlarımızın adları ile kaybolmaları durumunda sahiplerine ulaşılabilecek bir telefon numarasının yazılması pek çok durumda hayat kurtarıcı olabilir.

İsimli Köpek Künyesinin Avantajları

Üzerinde köpeklerin isimleri ile birlikte sahiplerinin iletişim bilgilerinin yer aldığı isimli köpek tasmaları, kaybolan ya da kaçan evcil dostlarımızla karşılaşan, onları bulan kişilerin bir aileleri olduğunu anlamasını sağlar. Köpek künyesi patili dostunuz kaybolduğunda onun eve geri dönüşünü sağlayabilecek çok önemli bir avantaj haline gelebilir.

Köpek Künyesi Seçimi Nasıl Yapılır?

Köpek künyesi seçilirken tasma ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir olmasına ve köpeğinizi herhangi bir şekilde rahatsız etmeyecek olmasına özen göstermelisiniz. Köpeğinizin ismi üzerine okunaklı bir şekilde yazılmalı, iletişim bilgileriniz de aynı şekilde uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilmelidir. Köpeklerin adres bilgilerini sürekli üzerlerinde taşımalarını sağlayan köpek künyesi köpeklerin yaşam koşullarına uygun ve dayanıklı modeller arasından seçilmelidir.

Köpek Künyesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek künyeleri herhangi bir nedenle kaybolan köpeklerin, temsil edileceği kişinin ya da yerin bilgilerini barındıran ürünler olup tasmaya asılarak kullanılabilirler. Köpek künyesi seçilirken köpekleri rahatsız etmeyecek ürünlerin seçilmesine özen gösterilmelidir. Şık tasarımları sayesinde tasmalar ile de uyumlu bir görünüm sağlarlar.

Köpek künyesi modelleri farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak üretilir. Bazı köpek sahipleri yalnızca köpeklerinin isimlerinin olmasını isterken bazı köpek sahiplerinin talebi kayıp durumunda kendilerine ulaşılmasını sağlayacak isim, adres ve telefon gibi bilgileri de barındırması yönünde olabilmektedir. Siz de ihtiyacınız olan tür köpek künyesi modellerine adresemama.com üzerindeki ürünleri inceleyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En Popüler Köpek Künyesi Markaları Hangileridir?

adresemama.com isimli köpek künyesi kategorisinde yer alan çeşitli ürünleri ile evcil dostlarımızın sahiplerinden ayrı kalmaması için etkili bir çözüm sunmaktadır. Evcil dostların tasmalarına takılabilen isimli köpek künyelerinin sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmaz. Gayet hoş birer aksesuar olan isimli köpek künyesi modelleri aynı zamanda evcil dostlarımızın yuvalarına ait bilgileri de barındırarak herhangi bir nedenle evlerinden ayrı kaldıklarında mümkün olan en kısa sürede sahiplerine kavuşmalarını sağlamaktadırlar. Trixie, Dalis ve Pet Tag Art markaları tarafından evcil dostlarımıza özel olarak üretilen isimli köpek künyelerini inceleyebilir hem köpeklerinizin şıklıklarını tamamlayacak hem de istenmeyen bir durumla karşılaşıldığında en kısa sürede sizlere kavuşmasına katkıda bulunacak en uygun ürünü seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.