Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde 0850 304 6812 numaralı hattımızdan veya info@adresemama.com  mail adresinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün iadelerinde sorun eğer firmamızdan yada kargodan kaynaklı bir sorun ise kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır. Diğer koşullarda kargo bedeli alıcı tarafından karşılanmaktadır. 

Hatalı ve kusuralu olan ürünlerde koşulsuz iade alınmaktadır. Fikir değişikliğine bağlı iadelerde kargo bedeli alıcı tarafından karşılanacak şekilde ürün hasar görmediyse iade alınmaktadır.

Ürün İade Adresi

Bağlarbaşı mah. Feyzullah cad. No:9A Maltepe/ İSTANBUL 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.