evde-kal-adrese.png (100 KB)
Hakkımızda
[Güncelleme]
Ekim ayı itibariyle Maltepe'ye taşınmış bulunmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yüz ölçümü daha büyük ve mal teslimatının daha hızlı sağlandığı depomuzda perakende satış yapılmamaktadır.

[Güncelleme]
Ekim 2012 itibari ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına depo alanımız 1500 m2 olacak şekilde dizayn edilmiştir.
Güvenliğinizi sağlamak adına SSL sertifikamız güvenliği 256 BIT olarak yenilenmiştir.

Özellikle kedi maması ve köpek maması konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız, kısa sürede sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Satışını yaptığımız tüm ürünler stoktan aynı gün kargoya verilmekte olup, siz değerli müşterilerimiz için bekleme süresini minimum seviyeye düşürmeyi hedeflemektedir.

1500 m2 deposu ile yüksek oranda aynı gün kargo hizmeti veren firmamız onlarca marka kedi mamasının yanısıra kedi aksesuarları, oyuncakları ve ihtiyaç malzemeleri gibi ürün çeşitleriyle de hizmet vermektedir.

Ayrıca köpek mamasıköpek tasmaları ve köpek ihtiyaç malzemelerinin yanında kuş, akvaryum, sürüngen ve kemirgen malzemelerinin de satışı yapılmaktadır.

Adresemama.com internet üzerinden alışveriş yaparken sizlerin güvenini kazanmak ve sağlamak adına tüm gerekli altyapıya sahiptir. Alışveriş yaparken karşılaşılan tüm zorluklar göz önüne alınarak hazırlanan ve tasarlanan Adrese Mama kullanımı kolay ve hızlı bir biçimde alışveriş yapmayı hedeflemiştir.

Dileyen müşterilerimiz tarafımıza 0850 304 68 12 numaralı telefon ile ulaşarak da sipariş verebilmekte, sipariş ödemesini ise kapıda nakit olarak yapabilmektedir.

Bize ulaşmak ve soru/sorunlarınız için tarafımıza 0850 304 68 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Duyduğunuz güven ve verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.