evde-kal-adrese.png (100 KB)
030420-ana.png (7 KB)

Kedi Konserve Mamaları

Kedi Konserve Mamaları kedilerin en çok sevdiği şeylerden biridir. Kedinize ister mamasının yanında istersenizde ayrı olarak verebilirsiniz. Kedilirin vazgeçilmezi olan konserveler hem çok faydalı hemde çok besleyici ürünlerdir. Kedi Konserveleri kategorimizde Royal CaninGourmet GoldPro PlanHill'sAnimonda ve Formix gibi onlarca markayı ve yüzlerce ürünü bulabilirsiniz. 

Sıralama seçin
Plaısır Maturity Care Morina Balıklı Yaşlı Pouch Kedi Konservesi
Et ve hayvan türevleri, balık ve balık türevleri (cod% 4), sebze kökenli türevler, bitkisel protein ekstreleri, mineraller, çeşitli şekerler, yumuşakçalar ve kabuklular.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
85 Gr
7.00₺ 5,95 ₺
Anımonda Senior Kuzu Etli Konserve Kedi Maması
Yaşlı kedilerin günlük beslenmesi için dengeli ve besleyici kuzu etli konserve kedi mamasıdır. İçeriğindeki vitamin ve mineraller günlük ihtiyacını tam ve dengeli olarak karşılayacak şekilde kombine edilmiştir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
100 Gr
6.94₺ 5,55 ₺
Pro Plan Adult+7 Tavuklu Yaşlı Kedi Konservesi
Yetişkin ortalama bir kedi için (4kg) 2 ayrı öğün halinde 2 kutu ile besleyiniz.Oda sıcaklığında veriniz
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
85 Gr
6.99₺ 5,94 ₺
Royal Canın Instınctıve + 7 Yaşlı Kediler İçin Konserve Mama
Yetişkin kediler için komple mama (soslu parçalar) Et ve hayvansal türevler, tahılllar, bitkisel protein ekstratları, bitkisel orjinli türevler, mineraller, yumuşakçalar ve kabuklu hayvanlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
85 Gr
7.49₺ 5,99 ₺
85 Gr x 12 Adet
90.00₺ 72,00 ₺
Schesir Ton Balıklı ve Aloeveralı Yaşlı Kedi Konservesi
Yaşlı kediler için dengeli ve tam mama.   Ton Balığı %50,1, Aloe %4,5, Havuç %3,1, Pirinç %1,5, Ayçiçeği yağı %1,3, Balık yağı % 0,5,
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
85 Gr
11.17₺ 9,50 ₺
Royal Canın Ageing + 12 12 Yaşın Üstündeki Kediler İçin Tavuklu Kedi Konservesi
12 Yaş üstü yaşlı kediler için komple mama (soslu parçalar)   et ve hayvansal türevler, tahılllar, bitkisel protein ekstratları, bitkisel orjinli türevler,  mineraller, yumuşakçalar ve kabuklu hayvanlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
85 Gr
7.49₺ 5,99 ₺
85 Gr x 12 Adet
90.00₺ 72,00 ₺

Konserve Kedi Mamaları;

Kedi Konserveleri kediler için vazgeçilmez bir mama çeşitidir. Konserve mamalar genellikle tamamlayıcı mamalar olarak kullanılsa da sadece konserve mama ile beslenen bir çok kedi bulunmaktadır. İçerik açısından çok zengin ve çeşitli olan Konserve Mamaları kediler her zaman Kuru Kedi Mamasında çok severler. Bu yüzden de sürekli sizde konserve kedi maması isteyeceklerdir. Her ne kadar çok severek yeselerde her zaman için kuru mama sağlık açısından daha iyidir. Kedinizin  sürekli konserve mamaya alışmaması ve kuru mama yemeyi bırakmaması için günde en fazla 1 adet Kedi Konservesi vermenizi tavsiye ederiz..

Konserve kedi mamanızı seçerken kedinizin yaşına , kısırlık durumuna ve kilosuna  göre seçimler yapmanız gerekmektedir. Yavru Kedi Konserveleri yavru kedilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olup içerikleri protein , yağ  ve minareller açısından çok daha zengindir.  Yetişkin Kedi konserveleri 1 ile 7 yaş arası  bütün kedilere verebileceğiniz birçok farklı içeriğe sahip konservelerdir.

Kediniz kısır bir kedi ise Kısırlaştırılmiş Kedi Konservelerini terçih etmelisiniz. Kısır kedi konservelerindeki içerik oranları daha düşük olup kedinizin hem kilo olmasını engeller hemde böbrekleri ile alakalı bir sorun yaşama riskini çok daha aza indirir. Oberz veya kilolu bir kediniz var ise Light Kedi konservelerini tercih etmelisiniz Light Kedi konserveleri protein ve yağ bakımından çok düşük değerlerde hazırlanmıştır.Kedinizin kilo almasını engeller ve kiloya bağlı hastalıklara yakalanmasının önüne geçer.

Yaşlı kediler çok haraket etmedikleri ve metabolizmaları artık yavaşladığı için  Yaşlı Kedi Konservesi yemeleri gerekir Yaşlı Kedi Konserveleri protein ve mineraller açısından düşük değerlere sahiptirler kedinizin kilo almasını ve sindirim sorunu yaşamasını engeller .  Kedi Konserveleri kategorimizde Gourmet Gold , Pro Plan  Animonda , Felix , Whiskas , Royal Canin , Schesır gibi onlarca markayı bulabilirsiniz.

Her zaman kedinize rahatlıkla verebileceğiniz Konserve Mamaları Adresemama dan  sürekli uygun fiyat ve kaliteli hizmet  ile alabilirsiniz..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.