Sıralama seçin
Maxima Puppy Etli Yavru Köpek Maması
Bağışıklık sistemi desteği; sağlıklı cilt ve tüy yapısına katkı Optimal enerji ve mineral seviyesi, büyüme döneminde yavruların kemiklerinin, kaslarının ve eklemlerinin korunmasına yardımcı olması için gerekli takvileri içeren kaliteli bir mamadır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
10 Kg
206.08₺ 94,79 ₺
Hills Science Plan Puppy Healthy Development Orta Irk Kuzu Ve Pirinçli Köpek Maması
Evcil hayvanlarınızın yaşamını dönüştüren, etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama.  Hill's Science Plan Puppy  Healthy Development  Lamb & Rice  bağışıklık ve sindirim sistemini desteklemek üzere formüle edilmiştir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg (Künye Hediyeli)
445.00₺ 356,00 ₺
Purına Dog Chow Puppy Lamb & Rıce Kuzu Pirinçli Yavru Köpek Maması
Emzirme  döneminden yetişkinliğe kadar   yavru köpeğiniz için  özel olarak formule  edilmiş  % 100 tam ve dengeli beslenme.gerçek tavuk etinden  gelen yüksek  kaliteli protein  ve özenle  dengelenmiş tahıl içeriğine sahiptir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
14 Kg
328.04₺ 213,23 ₺
Quicker Kani Puppy Yavru Köpek Maması
Yavru köpeklerin gelişimi için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
10 Kg
180.41₺ 129,90 ₺
Honey Puppy Lamb & Rice Kuzu Pirinçli Yavru Köpek Maması
Yavru ve genç köpekler ile hamile ve emziren anne köpekler için,en yüksek kalitede ham maddeler kullanılarak hazırlanan, tam ve dengeli bir beslenme ve büyüme sağlayan, kuzu etli ve pirinçli kuru köpek mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1 Kg
14.00₺ 11,20 ₺
15 Kg
140.63₺ 112,51 ₺
Reflex Plus Orta ve Büyük Irk Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Reflex Plus Orta ve Büyük Irk Yavru Köpekler için Kuzulu ve Pirinçli Köpek Maması, yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli, kuzu proteini içeren super premium köpek mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
83.07₺ 66,46 ₺
15 Kg
284.00₺ 227,20 ₺
Brit Care Junıor Large Kuzu Etli ve Pirinçli Büyük Irk Yavru Köpek Maması
Hızlı büyümenin sağlıklı olabilmesi için dengeli protein, yağlar ve mineraller içerir. Barsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
182.90₺ 146,32 ₺
12 Kg
488.52₺ 390,82 ₺
Bravery Puppy Chicken Tahılsız Tavuklu Büyük Ve Orta Irk Yavru Köpek Maması
Susuz tavuk eti, tapyoka, kanatlı yağı (Ω-6 yağ asitleri kaynağı), hidrolize tavuk proteini, bezelye, maya ve maya özütü
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg (Tüy Açıcı Tarak Hediyeli)
530.00₺ 477,00 ₺
Bestpet Delicious Puppy Biftek ve Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Bestpet Puppy Dog Beef Lamb Formula'nın Antiaging kompleksi özel bağışıklığın gelişmesini sağlar. LDL kollestrolün seviyesini azaltır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2,5 Kg
53.69₺ 42,95 ₺
Brit Premium By Nature Junior L Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması
Yavru büyük cins köpekler (25-45 kg) için tavuk etli yetişkin köpek maması.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
15 Kg
364.61₺ 291,69 ₺
Eminent High Premium Puppy Kümes Hayvanlı Orta Irk Yavru Köpek Maması
Küçük ve orta cins ırklar, büyük cins ırklarınkinden daha erken erişkinliğe ulaşır. Bu nedenle bu formül tam olarak daha yüksek miktarda protein,
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
100.01₺ 90,00 ₺
15 Kg
395.00₺ 355,50 ₺
Eminent High Premium Puppy Large Kümes Hayvanlı Büyük Irk Yavru Köpek Maması
Büyük ve dev cins yavruların yetişkin köpekler için tamamen farklı beslenme gereksinimleri vardır. Kas dokusunun büyümesini optimize eden bu formülün temeli, yüksek kaliteli, kolayca sindirilebilir tavuktur.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
15 Kg
395.00₺ 355,50 ₺
Eminent High Premıum Maxi Junior Kümes Hayvanlı Dev Irk Yavru Köpek Maması
Bu yiyecek, büyük ve dev ırktaki köpekleri yetiştirmek için gerekli tüm besin ve enerjiyi sağlar ve kasların ve kemiklerin doğru şekilde büyümesini ve gelişmesini sağlar. 
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
15 Kg
395.00₺ 355,50 ₺
Dr Clauders Best Choice Junior Medıum Tavuklu Glutensiz Orta Irk Yavru Köpek Maması
8 haftalıktan itibaren, 5 kg ile 25 kg aralığındaki orta ve büyük ırk glutensiz yavru köpekler için tam mama.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
350 Gr
35,40 ₺
12,5 Kg
469,00 ₺
Paket
Fiyat
Adet
350 Gr
35,40 ₺
4 Kg
246,62 ₺
12,5 Kg
469,00 ₺

Neden Köpek Maması? 

Köpeğinizi kuru mama ile yani köpek maması ile beslemeniz hem köpeğinizin sağlığı için hemde siz sahipleri için çok daha faydalı olacaktır. Köpek mamaları köpeklerin ırkına, cinsine, boyutlarına ve hassasiyetlerine göre bir çok özellik taşımaktadır sizler köpeğinizde doğru bir mama kullanırsanız hem daha sağlıklı daha enerjik olacaktır hem de çok daha az deri tüy sorunu yaşayacaklardır.  Köpeğinizi kaliteli Süper Premium bir mama ile beslemenizi tavsiye ederiz. Alacağınız mamanın içerisinde dostlarınızın ihtiyacı olan bütün içerikler olduğu için çok daha az miktarda mama tüketimi ile yemek ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. Sitemiz de Pro Plan, Royal Canın, Hills, Acaba, Orijen, Pro Fine, Bosch, Brit Care N&D Tahılsız gibi birçok dünyaca ünlü markarı bulabilirsiniz.

Yaşa Göre Mama Seçimi;

Köpeklerin yaşam evreleri üç aşamadan oluşmaktadır. Bu süreçler de dostunuzun yaşına en uygun olan mamaları tercih etmeniz gerekmektedir. Köpeğiniz doğumundan en az 2 aylık olana kadar kesinlikle anne sütü ile beslenmesi gerekmektedir. 2 aylık olduktan 1 yaşına kadar Yavru Köpek Maması ile beslenmelidir. Özellikle yavruluk döneminde köpeğinizin gelişimini tam olarak gerçekleştirebilmesi için Kuru Mama ile beslenmesi çok önemlidir. 1 ile 7 yaş arasındaki köpekler yetişkin olarak nitelendirip bu süreçte Yetişkin Köpek Mamaları ile beslenmeleri gerekmektedir. 7 yaşının üzerindeki köpekler ise artık Yaşlı Köpek Maması ile beslenmelidir. Yaşlı Köpek Mamaları yavru ve yetişkin köpek mamalarına oranla daha az protein ve yağ içerdikleri için dostunuzun az haraket etse bile kilo almamasını sağlayacak içeriklere sahip mamalardır.

Yaşam;

Bütün köpeklerin kendi ırklarına göre haraket etme ihtiyaçları vardır. Bu sebepten Dostunuza eğer evenizde bakıyorsanız ırkına göre günde en az 2 saat gezdirmelisiniz.Hareket ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayan köpeklerde maalesef ki kilo alma ve eklem kas gelişimi sorunu yaşayabilirsiniz . Kilolu ve obez bir köpeğiniz varsa Light Köpek Maması kullanmanız gerekmektedir. Light Köpek Mamaları besin değerleri açısından normal Köpek Mamalarına göre daha düşük değerlere sahip oldukları için köpeğinizin kilo almasını engelleyecektir. Eklem ve kas gelişimleri için dışarıdan takviyeler yapabilirsiniz bu takviye ürünleride Köpek Vitaminleri ve Sağlık ve Bakım Kategorilerimizde bulabilirsiniz.

Köpeğime Mama Hariçi Ne Verebilirim?

Dostlarınıza Kuru Köpek Maması haricinde sürekli olmaması şartı ile Konserve Köpek Maması verebilirsiniz. Konserve Köpek Mamaları normal köpek mamalarına göre çok daha lezzetli oldukları için konserve mamalara talepleri çok daha fazla olacaktır. Bu yüzden konserve mamadan sürekli vermeniz durumunda sizde hep konserve mama vermenizi isteyip kuru mamaları yememeye başlayabilirler. Böyle sorun yaşamak için haftada en fazla 2-3 adet konserve mama vermenizi tavsiye ederiz

 Sürekli  İndirim  Köpek Maması alabilmek için Adresemama fırsatlarını takip etmeye devam edin...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.