Sıralama seçin
Honey Puppy Lamb & Rice Kuzu Pirinçli Yavru Köpek Maması
Yavru ve genç köpekler ile hamile ve emziren anne köpekler için,en yüksek kalitede ham maddeler kullanılarak hazırlanan, tam ve dengeli bir beslenme ve büyüme sağlayan, kuzu etli ve pirinçli kuru köpek mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1 Kg
9,50 ₺
15 Kg
105,00 ₺
Reflex Plus Orta ve Büyük Irk Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Reflex Plus Orta ve Büyük Irk Yavru Köpekler için Kuzulu ve Pirinçli Köpek Maması, yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli, kuzu proteini içeren super premium köpek mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
80.52₺ 64,42 ₺
15 Kg
220.00₺ 176,00 ₺
Brit Care Junıor Large Kuzu Etli ve Pirinçli Büyük Irk Yavru Köpek Maması
Hızlı büyümenin sağlıklı olabilmesi için dengeli protein, yağlar ve mineraller içerir. Barsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
150.00₺ 135,00 ₺
12 Kg
394.00₺ 354,60 ₺
12 + 3 Kg
363.99₺ 327,60 ₺
Benefit New Born Multi Dog Tavuklu Yavru Köpek Maması
Benefit New Born köpek lerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gereksinim duydukları esansiyel besin maddelerinin tamamını karşılayacak içeriğe sahiptir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
400 + 400 Gr
25.00₺ 22,50 ₺
Benefit Puppy Medıum Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması
Benefit yavru köpek maması, beta glukan desteği ile yavruların bağışıklık sistemlerinin güçlenmesine yardımcı olacaktır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
81.00₺ 72,90 ₺
12 Kg
259.00₺ 233,10 ₺
Benefit Puppy Large Breed Kuzu Etli Pirinçli Büyük Irk Yavru Köpek Maması
Büyük ırk yavru, hamile ve emziren anne köpeklerin, besin ihtiyaçlarının karşılanması için uygun formüle sahiptir. Yavru köpek maması beyin gelişiminde, kalp, göz ve eklem sağlığında etkili DHA içermektedir. 
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
81.00₺ 72,90 ₺
12 Kg
259.00₺ 233,10 ₺
Quicker Premium Mini / Midi Puppy Küçük Irk Yavru Köpek Maması
içeriğindeki özel ve doğal ham maddeler sayesinde dışkı kokusu minimumdadır. Sindirim hassasiyeti olan köpekler özellikle ve rahatlıkla kullanabilecekleri özel bir mamadır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1 Kg
54.16₺ 46,04 ₺
Quicker Standart Puppy Yavru Köpek Maması
Quicker Standart Puppy Meat, yavru köpeklerin gelişimi için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli, et proteini içeren premium köpek mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1 Kg
32.10₺ 27,28 ₺
3 Kg
84.25₺ 71,61 ₺
Perfekt Hund Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Mamalarımız Trans yağ içermemektedir .Kullanılan kaliteli yağ bileşeni sayesinde, yağ vücutta enzimlenmektedir ve evcil hayvanınızın orta ve uzun vadede obez olmasının önüne geçilmektedir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
77,00 ₺
15 Kg
232,00 ₺
Smart Heart Gold Puppy Lamb&Rice Kuzu Etli Pirinçli Yavru Köpek Maması
Kuzu eti (%20), Pirinç (%17,38), Stabilize Pirinç Kepeği, Soya Proteini, Maya ürünleri, Soya yağı, Keten Tohumu, Tam yağlı soya, Balık yağı, Mineraller, Ayçiçek yağı, İnülin, Vitaminler
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
139.57₺ 125,61 ₺
15 Kg
449.58₺ 404,62 ₺
Smart Heart Gold Puppy Salmon&Rice Somonlu Pirinçli Yavru Köpek Maması
Ani mama değişikliklerinden  dolayı  oluşabilecek  sindirim sistemi sorunlarına yol açmamak için,eski mamanız ile SmartHearth gold ürününü karıştırarak, ve eski mamanızı 5-7 gün içinde azaltarak değiştiriniz.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
139.57₺ 125,61 ₺
15 Kg
449.58₺ 404,62 ₺
Hills Science Plan Puppy Healthy Development Orta Irk Kuzu Ve Pirinçli Köpek Maması
Evcil hayvanlarınızın yaşamını dönüştüren, etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama.  Hill's Science Plan Puppy  Healthy Development  Lamb & Rice  bağışıklık ve sindirim sistemini desteklemek üzere formüle edilmiştir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
445.00₺ 396,05 ₺
Exclusion Ancestral Formula Düşük Tahıllı Orta Irk Yavru Köpek Maması
Orta ırk yavrular için tam mamadır (2 ve 12 aylık arası). Tavuklu, domuz etli ve somonlu düşük tahıllı yavru köpek maması.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
475.00₺ 427,50 ₺
Exclusion Ancestral Formula Düşük Tahıllı Küçük Irk Yavru Köpek Maması
Küçük ırk yavrular için tam mamadır (2 ve 10 aylık arası). Tavuklu, domuz etli ve somonlu düşük tahıllı yavru köpek maması.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2,5 Kg
165.00₺ 148,50 ₺
7 Kg
302.00₺ 271,80 ₺
Exclusion Ancestral Formula Düşük Tahıllı Büyük Irk Yavru Köpek Maması
Büyük ırk yavrular için tam mamadır (2 ve 12 aylık arası). Tavuklu, domuz etli ve somonlu düşük tahıllı yavru köpek maması.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
475.00₺ 427,50 ₺

Neden Köpek Maması? 

Köpeğinizi kuru mama ile yani köpek maması ile beslemeniz hem köpeğinizin sağlığı için hemde siz sahipleri için çok daha faydalı olacaktır. Köpek mamaları köpeklerin ırkına, cinsine, boyutlarına ve hassasiyetlerine göre bir çok özellik taşımaktadır sizler köpeğinizde doğru bir mama kullanırsanız hem daha sağlıklı daha enerjik olacaktır hem de çok daha az deri tüy sorunu yaşayacaklardır.  Köpeğinizi kaliteli Süper Premium bir mama ile beslemenizi tavsiye ederiz. Alacağınız mamanın içerisinde dostlarınızın ihtiyacı olan bütün içerikler olduğu için çok daha az miktarda mama tüketimi ile yemek ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. Sitemiz de Pro Plan, Royal Canın, Hills, Acaba, Orijen, Pro Fine, Bosch, Brit Care N&D Tahılsız gibi birçok dünyaca ünlü markarı bulabilirsiniz.

Yaşa Göre Mama Seçimi;

Köpeklerin yaşam evreleri üç aşamadan oluşmaktadır. Bu süreçler de dostunuzun yaşına en uygun olan mamaları tercih etmeniz gerekmektedir. Köpeğiniz doğumundan en az 2 aylık olana kadar kesinlikle anne sütü ile beslenmesi gerekmektedir. 2 aylık olduktan 1 yaşına kadar Yavru Köpek Maması ile beslenmelidir. Özellikle yavruluk döneminde köpeğinizin gelişimini tam olarak gerçekleştirebilmesi için Kuru Mama ile beslenmesi çok önemlidir. 1 ile 7 yaş arasındaki köpekler yetişkin olarak nitelendirip bu süreçte Yetişkin Köpek Mamaları ile beslenmeleri gerekmektedir. 7 yaşının üzerindeki köpekler ise artık Yaşlı Köpek Maması ile beslenmelidir. Yaşlı Köpek Mamaları yavru ve yetişkin köpek mamalarına oranla daha az protein ve yağ içerdikleri için dostunuzun az haraket etse bile kilo almamasını sağlayacak içeriklere sahip mamalardır.

Yaşam;

Bütün köpeklerin kendi ırklarına göre haraket etme ihtiyaçları vardır. Bu sebepten Dostunuza eğer evenizde bakıyorsanız ırkına göre günde en az 2 saat gezdirmelisiniz.Hareket ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayan köpeklerde maalesef ki kilo alma ve eklem kas gelişimi sorunu yaşayabilirsiniz . Kilolu ve obez bir köpeğiniz varsa Light Köpek Maması kullanmanız gerekmektedir. Light Köpek Mamaları besin değerleri açısından normal Köpek Mamalarına göre daha düşük değerlere sahip oldukları için köpeğinizin kilo almasını engelleyecektir. Eklem ve kas gelişimleri için dışarıdan takviyeler yapabilirsiniz bu takviye ürünleride Köpek Vitaminleri ve Sağlık ve Bakım Kategorilerimizde bulabilirsiniz.

Köpeğime Mama Hariçi Ne Verebilirim?

Dostlarınıza Kuru Köpek Maması haricinde sürekli olmaması şartı ile Konserve Köpek Maması verebilirsiniz. Konserve Köpek Mamaları normal köpek mamalarına göre çok daha lezzetli oldukları için konserve mamalara talepleri çok daha fazla olacaktır. Bu yüzden konserve mamadan sürekli vermeniz durumunda sizde hep konserve mama vermenizi isteyip kuru mamaları yememeye başlayabilirler. Böyle sorun yaşamak için haftada en fazla 2-3 adet konserve mama vermenizi tavsiye ederiz

 Sürekli  İndirim  Köpek Maması alabilmek için Adresemama fırsatlarını takip etmeye devam edin...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.