Kedi Konserve Mamaları

Kedi Konserve Mamaları kedilerin en çok sevdiği şeylerden biridir. Kedinize ister mamasının yanında istersenizde ayrı olarak verebilirsiniz. Kedilirin vazgeçilmezi olan konserveler hem çok faydalı hemde çok besleyici ürünlerdir. Kedi Konserveleri kategorimizde Royal CaninGourmet GoldPro PlanHill'sAnimonda ve Formix gibi onlarca markayı ve yüzlerce ürünü bulabilirsiniz. 

Sıralama seçin
Euro Cat Kümes Hayvanlı Yetişkin Kedi Konservesi 415 gr
Eurocat Kedi Konservesi  ,  lezzetli ve zengin aroması ile yetişkin kediler için tamamlayıcı kedi mamasıdır. Kuru mama yanında günlük olarak verilmesi tavsiye edilir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
9,00 TL
6,93 TL
Sepete At
Nutrilove Tahılsız Tavuk Etli Kedi Konservesi Pouch 85 gr
Yetişkin kediler için tam evcil hayvan gıdası, buharda pişirilmiş gravy sos içinde leziz tavuk filetoları.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
7,00 TL
4,90 TL
Sepete At
Mıglıor Gatto Tavuklu Ve Hindili Kedi Konservesi 405 gr
Kediler için eşsiz lezzeti ile dengeli bir beslenme sağlayan, içeriği yüksek kalitede ham maddeler ile oluşturulmuş sos içerisinde, tavuk ve hindi püre konserve kedi mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
10,00 TL
7,20 TL
Sepete At
Proline Balıklı Sos İçinde Yetişkin Kedi Konservesi 415 Gr
Et ve hayvansal türevler (%4 tavuk), tahıllar, mineraller, bitkisel yan ürünler, şeker.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
9,00 TL
6,48 TL
Sepete At
Bestpet Jöle İçinde Parça Tavuklu Pouch Yetişkin Kedi Maması 85 gr
Yetişkin köpekler için özenle formüle edilmiş, deri tüy kalitesini arttıran, dengeli aminoasit, vitamin ve mineralleri içeren, soslu parça kuzu etli komple konserve yetişkin köpek mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
4,50 TL
3,46 TL
Sepete At
Club 4 Paws Premıum Pouch Tavuklu Yetişkin Kedi Konservesi 100 gr
%68 Tavuk Eti ve Yan Ürünleri  Bu Miktarın %9 Tavuk Eti,Tahıl,Bitkisel Protein Özütü  Mineraller  Meyveler (Muz 0,1 %  Alıç 0,03 %)  Sebzeler  Domates 0,11 %)  Zencefil 0,005 %.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
8,00 TL
4,40 TL
Sepete At
Nutri Feline Ton Balıklı Ve Somonlu Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85 gr
Yetişkin kedilerin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş ton ve somon balıklı kedi konservesi. % 10.5 ham protein, % 2.2 ham yağ.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
8,85 TL
7,52 TL
Sepete At
Mıglıor Gatto Kümes Hayvanlı Ve Havuçlu Kedi Konservesi 405 gr
İçerisinde kullanılan malzemeler Veteriner Hekimlerce hazırlanmış formüller olup kedinizin sağlığı ön planda tutulmuştur.Kedinize zarar verecek hiç bir katkı maddesi içermez.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
10,00 TL
7,20 TL
Sepete At

Konserve Kedi Mamaları;

Kedi Konserveleri kediler için vazgeçilmez bir mama çeşitidir. Konserve mamalar genellikle tamamlayıcı mamalar olarak kullanılsa da sadece konserve mama ile beslenen bir çok kedi bulunmaktadır. İçerik açısından çok zengin ve çeşitli olan Konserve Mamaları kediler her zaman Kuru Kedi Mamasında çok severler. Bu yüzden de sürekli sizde konserve kedi maması isteyeceklerdir. Her ne kadar çok severek yeselerde her zaman için kuru mama sağlık açısından daha iyidir. Kedinizin  sürekli konserve mamaya alışmaması ve kuru mama yemeyi bırakmaması için günde en fazla 1 adet Kedi Konservesi vermenizi tavsiye ederiz..

Konserve kedi mamanızı seçerken kedinizin yaşına , kısırlık durumuna ve kilosuna  göre seçimler yapmanız gerekmektedir. Yavru Kedi Konserveleri yavru kedilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olup içerikleri protein , yağ  ve minareller açısından çok daha zengindir.  Yetişkin Kedi konserveleri 1 ile 7 yaş arası  bütün kedilere verebileceğiniz birçok farklı içeriğe sahip konservelerdir.

Kediniz kısır bir kedi ise Kısırlaştırılmiş Kedi Konservelerini terçih etmelisiniz. Kısır kedi konservelerindeki içerik oranları daha düşük olup kedinizin hem kilo olmasını engeller hemde böbrekleri ile alakalı bir sorun yaşama riskini çok daha aza indirir. Oberz veya kilolu bir kediniz var ise Light Kedi konservelerini tercih etmelisiniz Light Kedi konserveleri protein ve yağ bakımından çok düşük değerlerde hazırlanmıştır.Kedinizin kilo almasını engeller ve kiloya bağlı hastalıklara yakalanmasının önüne geçer.

Yaşlı kediler çok haraket etmedikleri ve metabolizmaları artık yavaşladığı için  Yaşlı Kedi Konservesi yemeleri gerekir Yaşlı Kedi Konserveleri protein ve mineraller açısından düşük değerlere sahiptirler kedinizin kilo almasını ve sindirim sorunu yaşamasını engeller .  Kedi Konserveleri kategorimizde Gourmet Gold , Pro Plan  Animonda , Felix , Whiskas , Royal Canin , Schesır gibi onlarca markayı bulabilirsiniz.

Her zaman kedinize rahatlıkla verebileceğiniz Konserve Mamaları Adresemama dan  sürekli uygun fiyat ve kaliteli hizmet  ile alabilirsiniz..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.