kedi kopek konserveleri 4,95tl 20.02.2022.jpg (77 KB)

Kedi Mamaları

Kediniz için en faydalı içerikler seçilerek hazırlanmış Kedi Mamaları kedinizin severek yiyeceği birçok farklı seçenekle Kedi Mamaları Kategorimizde bulabilirsiniz. Kedinizin yaşına ve özelliklerine göre Yavru Kedi MamalarıYetişkin Kedi MamalarıYaşlı Kedi MamalarıKısırlaştırılmış Kedi MamalarıLight Kedi MamalarıTahılsız Kedi mamaları ve Irklara Özel Kedi Mamaları Olarak Adresemama Farkıyla sizlere sunmaktayız. Kedinizin beyeneceği AcanaHill'sPro Plan , Royal CaninOrijenNd Naturel gibi birçok markayı ve yüzlerce çeşiti sitemizde bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Royal Canin Ageing +12 12 Yaş Ve Üzeri Tavuklu Yaşlı Kedi Maması
Yaşlı kediler için formüle edilmiş besleyici ve dengeli kedi mamasıdır. 
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2 Kg
214.00₺ 181,90 ₺
Pro Plan Original Senior Longevis 7+ Somonlu Yaşlı Kedi Maması
Yaşlı kediler için formüle edilmiş somonlu tam ve besleyici mamadır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
269.99₺ 215,99 ₺
Hills Science Plan Ton Balıklı Yaşlı Kedi Maması
Hill’s Science Plan yaşlı kedi mamaları kolay şekilde sindirilen ve emilen kaliteli bileşenler içermektedir.  Hill’s Science Plan Feline mature adult / senior 7 yaş ve üstü kediler için en uygun ve kaliteli beslenmeyi sağlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1.5 Kg
145.00₺ 116,00 ₺
Hills Science Plan Tavuklu Yaşlı Kedi Maması
7 yaş üzeri yaşlı kediler için, Kalp ve görme fonksiyonlarını güçlendiren, bağışıklık sistemini ve genel sağlığı destekleyen, taurin katkılı, tavuk etli yaşlı kedi maması.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
140.00₺ 112,00 ₺
3 Kg
250.00₺ 200,00 ₺
La Vital Cat Senior 7+ Yaş İçin Ördek Etli ve Pirinçli Yaşlı Kedi Maması
Metabolizması yavaşlayan ve hareketi azalan ileri yaştaki kediler, hayatlarının bu döneminde yaşam kalitelerinin korunması için kemik, eklem ve kas yapısını destekleyecek besinlere ihtiyaç duyarlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
70.03₺ 63,03 ₺
Royal Canin Sterilised +7 Tavuklu Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması
Kısırlaştırılmış 7 yaş üzeri kediler için formüle edilmiş dengeli ve steril kedi mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
160.00₺ 136,00 ₺
3,5 Kg
295.00₺ 250,75 ₺
Royal Canin indoor +7 Evde Yaşayan Yaşlı Kedilere Özel Mama
Evden çıkmayan yaşlı kediler için özel olarak formüle edilmiş besleyici ve dengeli kedi mamasıdır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
160.00₺ 136,00 ₺
3,5 Kg
330.00₺ 280,50 ₺
Pro Plan 7 + Yaş Üstündeki Kediler İçin Tavuklu ve Pirinçli Yaşlı Kedi Maması
Yaşlı kediler için formüle edilmiş tavuklu tam ve besleyici mamadır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
144.99₺ 115,99 ₺
3 Kg
269.99₺ 215,99 ₺
Hills Science Plan Mature Hairball İndoor Tüy Yumakları Kontrolü için Tavuklu Yaşlı Kedi Maması
7 yaş ve üzeri yaşlarda ki tüy yumağı problemi bulunan kediler için formule edilmiş bir üründür. Tüy yumakları bir çok kedide sıkça karşılaşılan bir problemdir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
165.00₺ 132,00 ₺
Hills Science Plan Tavuklu Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması
7 yaş ve üzeri  kısırlaştırılmış kediler için uygundur. Genç kısırlaştırılmış kedinizi formda ve sağlıklı tutabilmek için doğru seviyelerde mineral içermektedir. Mükemmel dengeli bir beslenmeyi benzersiz bir kilo kontrolü formüle ile sağlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
165.00₺ 132,00 ₺
Hills Science Plan Light Tavuklu Yaşlı Kedi Maması
Yağ ve kalori miktarı düşük, selüloz miktarı yüksektir.   Zenginleştirilmiş sellüloz miktarı, kedinizin fazla kalorili gıda tüketmeden doygunluk hissetmesini sağlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
125.00₺ 100,00 ₺

Kuru Kedi Maması;

Tüm canlılarda olduğu gibi kedilerde de en önemlisi sağlıklı bir yaşam sürdürebilmektir. Kedinizin sağlıklı olması içinde Kuru Mama ile beslenmesi olmazsa olmazlardan biridir. Kediler oldukça zor beğenen ve seçici canlılardır. Bu sebepten kedi mamaları yüksek oranda besin öğeleri içerikli mamalardır. Kuru Kedi Mamaları kedilerin ihtiyacı olan tüm içeriklere sahip olarak üretilmektedir. Kedi maması ile birlikte kedi Konserveside kullanarak kediniz için çok daha lezzetli bir öğün hazırlayabilirsiniz. Sitemizde AcanaRoyal CaninHill'sOrijen , Pro Plan , ND Düşük Tahıllı gibi bir çok markayı bulabilirsiniz.

Yaşa Göre Mama Seçimi;

Kedi Mamaları kedinizin yaşına göre üçe ayrılmaktadır Yavru Kedi Mamaları , Yetişkin Kedi Mamaları ve Yaşlı Kedi Mamaları şeklinde. 2 aylık olana kadar sadece anne sütüyle beslenmesi gereken kediler, 2 aylıktan 1 yaşına kadar olan evrede yavru olarak kabul edilmektedir. 1 ila 7 yaş arasındaki kediler yetişkin olarak ve 7 yaşın üzerindeki kediler ise artık yaşlı kediler olarak nitelendirilir.

Yaşam Şartları;

Kediler oldukça haraket ihtiyacı olan canlılardır. Eğer kediniz dışarıya az çıkan yada hiç çıkmayan bir kedi ise kedinizde kilo alma gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kediniz için Light Kedi Maması kullanmanız gerekecektir. Lihgt Kedi Mamaları normal mamalara göre daha az protein ve yağ içerdikleri için kedilerinizin kilo almasını engelleyecektir. Kediniz kısır bir kedi ise Kısırlaştırılmış Kedi Mamalarından kullanmanız gerekmektedir. Kısır kedi mamaları kedinizde kilo sorunu olmasını ve kedinizin böbrekleri ile alakalı sorun yaşamasını engelleyecektir.

Neden Kedi Maması?

Kedi Mamaları bir kedinin ihtiyaç duyduğu bütün içeriklere sahiptir. Kedi mamaları sizler için her zaman daha ekonomik bir seçim olacaktır. Kedi mamalarını ufak öğünler halinde sık sık ve taze bir şekilde verebilirsiniz. İyi muhafaa ettiğiniz taktirde bayatlama sorunu yaşamazsınız. Kuru Mama kedinizin diş sağlığı ve sindirim sistemi için her zaman diğer yiyeceklere göre daha iyidir. Kedinize farklı lezzetler sunmak için konserve mamalar ile birlikte vermenizi tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.