havale numaraları değişmiştir.jpg (171 KB)

Kedi Mamaları

Kediniz için en faydalı içerikler seçilerek hazırlanmış Kedi Mamaları kedinizin severek yiyeceği birçok farklı seçenekle Kedi Mamaları Kategorimizde bulabilirsiniz. Kedinizin yaşına ve özelliklerine göre Yavru Kedi MamalarıYetişkin Kedi MamalarıYaşlı Kedi MamalarıKısırlaştırılmış Kedi MamalarıLight Kedi MamalarıTahılsız Kedi mamaları ve Irklara Özel Kedi Mamaları Olarak Adresemama Farkıyla sizlere sunmaktayız. Kedinizin beyeneceği AcanaHill'sPro Plan , Royal CaninOrijenNd Naturel gibi birçok markayı ve yüzlerce çeşiti sitemizde bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Royal Canın Kıtten Persıan 32 Yavru İran Kedilerine Özel Irk Maması
Tüylerinin uzunluğu ve karakteristik yüz şekli ile İran kedileri dünyada benzersizdir. Oldukça  yoğun tüyleri (toplam tüy uzunluğu 370 km) ve yuvarlak, güçlü bir görünümleri olan iran kedilerinin yavruları için özel formüle edilmiş bir mama
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2 Kg
194.50₺ 165,32 ₺
Royal Canın Yetişkin Brıtısh Shorthaır Kedilerine Özel Irk Maması
Kurutulmuş, kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*,  mısır, bitkisel lifler, mısır glüten, hidrolize yağı, sodyum fosfat, yumurta tozu
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
400 Gr
54.50₺ 46,32 ₺
400 + 400 Gr
54.50₺ 46,32 ₺
2 Kg
189.00₺ 160,65 ₺
4 Kg
339.50₺ 288,57 ₺
10 Kg
714.50₺ 607,32 ₺
Royal Canın Sıamese 38 Yetişkin Siyam Kedisine Özel Irk Maması
Siyam dünyada en çok bilinen ırklardan biridir ve silindir tipteki kedilerin en iyi temsilcisidir. Zayıf ve atletik kaslı yapısı, zarafeti, hareketli ve sevecen doğasi ile birleşmiştir. Doğal RENK kuvvetlendirici Tüylerin doğal renklerinin yoğunluğunu arttırır.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2 Kg
189.50₺ 161,07 ₺
Royal Canın Persıan 30 Yetişkin İran Kedilerine Özel Irk Maması
EPA, DHA, biotin ve linoleik asitten zengin içeriği, sağlıklı deri ve güzel tüylerin oluşumuna yardım eder.  Tüylerinin uzunluğu ve karakteristik yüz şekli ile İran kedileri dünyada benzersizdir.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2 Kg
189.50₺ 161,07 ₺
4 Kg
339.50₺ 288,57 ₺
10 Kg
714.50₺ 607,32 ₺
Royal Canin Sphynx Adult Tüysüz Irklar İçin Özel İçerik Kedi Maması
Sphynx Adult  12 aylıktan büyük yetişkin  Sphynx ırkı kedileri için özel olarak formüle edilmiş  kuru kedi maması .
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2 Kg
189.50₺ 161,07 ₺
Royal Canın Yavru Brıtısh Shorthaır Kedilerine Özel Irk Maması
Mamayı kuru olarak verin.Kedinizin içmesi için her zaman taze su bulundurun. Kuru, serin ve direkt güneş almayan yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Üretici firma mama ambalajlarını yenilediğinden, sipariş ettiğiniz ürün fotoğraftaki üründen ambalaj bakımından farklılık gösterebilir
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2 Kg
189.50₺ 161,07 ₺

Kuru Kedi Maması;

Tüm canlılarda olduğu gibi kedilerde de en önemlisi sağlıklı bir yaşam sürdürebilmektir. Kedinizin sağlıklı olması içinde Kuru Mama ile beslenmesi olmazsa olmazlardan biridir. Kediler oldukça zor beğenen ve seçici canlılardır. Bu sebepten kedi mamaları yüksek oranda besin öğeleri içerikli mamalardır. Kuru Kedi Mamaları kedilerin ihtiyacı olan tüm içeriklere sahip olarak üretilmektedir. Kedi maması ile birlikte kedi Konserveside kullanarak kediniz için çok daha lezzetli bir öğün hazırlayabilirsiniz. Sitemizde AcanaRoyal CaninHill'sOrijen , Pro Plan , ND Düşük Tahıllı gibi bir çok markayı bulabilirsiniz.

Yaşa Göre Mama Seçimi;

Kedi Mamaları kedinizin yaşına göre üçe ayrılmaktadır Yavru Kedi Mamaları , Yetişkin Kedi Mamaları ve Yaşlı Kedi Mamaları şeklinde. 2 aylık olana kadar sadece anne sütüyle beslenmesi gereken kediler, 2 aylıktan 1 yaşına kadar olan evrede yavru olarak kabul edilmektedir. 1 ila 7 yaş arasındaki kediler yetişkin olarak ve 7 yaşın üzerindeki kediler ise artık yaşlı kediler olarak nitelendirilir.

Yaşam Şartları;

Kediler oldukça haraket ihtiyacı olan canlılardır. Eğer kediniz dışarıya az çıkan yada hiç çıkmayan bir kedi ise kedinizde kilo alma gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kediniz için Light Kedi Maması kullanmanız gerekecektir. Lihgt Kedi Mamaları normal mamalara göre daha az protein ve yağ içerdikleri için kedilerinizin kilo almasını engelleyecektir. Kediniz kısır bir kedi ise Kısırlaştırılmış Kedi Mamalarından kullanmanız gerekmektedir. Kısır kedi mamaları kedinizde kilo sorunu olmasını ve kedinizin böbrekleri ile alakalı sorun yaşamasını engelleyecektir.

Neden Kedi Maması?

Kedi Mamaları bir kedinin ihtiyaç duyduğu bütün içeriklere sahiptir. Kedi mamaları sizler için her zaman daha ekonomik bir seçim olacaktır. Kedi mamalarını ufak öğünler halinde sık sık ve taze bir şekilde verebilirsiniz. İyi muhafaa ettiğiniz taktirde bayatlama sorunu yaşamazsınız. Kuru Mama kedinizin diş sağlığı ve sindirim sistemi için her zaman diğer yiyeceklere göre daha iyidir. Kedinize farklı lezzetler sunmak için konserve mamalar ile birlikte vermenizi tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.