havale numaraları değişmiştir.jpg (171 KB)
Pro Plan Duo Delice Medıum&Large Parça Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması
Yetişkin köpekler için, tam ve dengeli beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, sığır eti ve pirinç içeriği ile reddedilemeyecek yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip, köpek maması.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
10 Kg
399.98₺ 327,98 ₺
2,5 Kg
149.90₺ 122,92 ₺
Pro Plan Adult Orjinal Tavuklu Yetişkin Köpek Maması
PRO PLAN Yetişkin Köpekler İçin Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması genel sağlığın göstergesi olan bakımlı tüyler, parlak gözler, güçlü kaslar, güçlü bağışıklık sisteminin oluşumuna yardım ederken sıkı ve az dışkı oluşumunu da sağlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
14 Kg
439.99₺ 360,79 ₺
Proplan Adult Hindili Pouch Kedi Konservesi
Et ve hayvansal türevler (%4 hindi eti), balık ve balık türevleri, mineraller, çeşitli şekerler  4 kg ağırlığındaki kediler için günde 4 adet, en az iki farklı öğün şeklinde verilmelidir
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
85 Gr
6.99₺ 5,73 ₺
Proplan Housecat Hindi Etli Pouch Kedi Konservesi
Proplan tarafında seçici kediler için mükemmel bir lezzet geliştirildi.Kedinizi sağlıklı beslerken onun mamadan mutluluk duymasını sağlayabilirsiniz
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
85 Gr
6.99₺ 5,73 ₺
Pro Plan Adult Sensitive Somon Balıklı Hassas Yetişkin Köpek Maması
PRO PLAN Hassas Yetişkin Köpekler İçin Somonlu ve Pirinçli Köpek Maması hassas deriye sahip yetişkin köpeklerde gıdaya bağlı hassasiyetin önemli ölçüde engellenmesini ve hassas mideye sahip veya stres altındaki yetişkin köpeklerin sindirim sistemi sağlığının desteklenmesini sağlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
174.99₺ 143,49 ₺
14 + 2,5 Kg
489.99₺ 401,79 ₺
Pro Plan Puppy Sensitive Somon Balıklı ve Pirinçli Hassas Yavru Köpek Maması
PRO PLAN Hassas Yavru Köpekler İçin Somonlu ve Pirinçli Köpek Maması alerjik reaksiyonları etkili bir şekilde engelleyerek yangıyı azaltırken yavru köpeğinizin en iyi şekilde gelişimini sağlamasına yardımcı olur
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
174.99₺ 143,49 ₺
12 Kg
489.99₺ 401,79 ₺
Pro Plan Puppy Large Robust Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması
2 - 12 aylık iri ırk yavru köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, tavuk ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip, yavru köpek mamasıdır. 
Daha fazla bilgi
Pro Plan Puppy Sensitive Digeston Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Hassas sindirim sistemine sahip1,5 - 12 ay arası yavru köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, kuzu ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip,yavru köpek maması.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
164.99₺ 135,29 ₺
12 Kg
474.99₺ 389,49 ₺
Pro Plan Duo Delıca Small Küçük Irk Biftekli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması
Somon eti köpeklerin sağlığı ve refahına katkı sağlayan hammaddeler tarafından yapılmaktadır. Köpekleriniz'in dengeli beslenmesini sağlar ve kolay sindirilebilir. Aynı zamanda köpeğinizin beslenme ihtiyacını karşılar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
2,5 Kg
164.99₺ 135,29 ₺
Pro Plan Puppy Small Sensitive Somon Balıklı ve Pirinçli Küçük Irk Hassas Yavru Köpek Maması
Pro plan Puppy Small and Mini Sensitive hassas küçük ırk yavru köpekler için somonlu ve pirinçli  köpek maması  hassas bir deriye sahip küçük ırk yavru köpeklere özü beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla PURINA veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 1-11 ay arasındaki vücut ağırlığı 10 kg
Daha fazla bilgi
Pro Plan Somon Balıklı ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması
Pro plan yetişkin kediler için somonlu pirinçli kedi maması genel sağlığın göstergesi olan bakımlı tüyler, parlak gözler, esnek kasların oluşumuna yardım ederken sıkı ve az dışkı oluşumunu da sağlar.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
109.99₺ 90,19 ₺
3 Kg
204.99₺ 168,09 ₺
10 Kg
509.98₺ 418,18 ₺
Proplan Large Robust Optidigest Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması
Proplan kuzu etli köpek mamaları 30 kg ve üzeri yetişkin köpek ırkları için idealdir İçeriğinde %19 kolay sindirilebilir kuzu eti içererek köpeğinize ihtiyacı olan hayvansal proteini sağlar. Formülasyon L-Karnitin ile desteklenerek yağ yakımını destekleyerek metabolizmayı hızlandırır.
Daha fazla bilgi
Pro Plan Adult Sensitive Digeston Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması
Kuzu eti (%19), mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır grizi, mısır gluten unu, pirinç (%8), kurutulmuş pancar küspesi,  hayvansal yağ, sakatat, kurutulmuş yumurta (%1,5), mineraller, balık yağı.
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
14 + 2,5 Kg
429.90₺ 352,52 ₺
Pro Plan Adult Large Athlethic Somonlu Yetişkin Köpek Maması
1-7 yaş arası büyük ırk yetişkin köpekler için üretilmiş somonlu ve pirinçli köpek mamasıdır. Büyük ırk köpekelerin kas yapısını destekleyecek kapasitede somon balığından elde edilen protein içerir.İçeriğinde bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesini sağlayan selenyum, E vitamini ve C vitamini bulununan mama yüksek sindirilebilirlik özelliğine sahiptir.
Daha fazla bilgi
Pro Plan Derma Plus (Elegant Adult )Tüy Yumağı Kontrolü Somon Balıklı ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması
Somon (%16), mısır gluten unu, buğday, bezelye protein konsantresi, mısır, hayvansal yağ, buğday gluten unu, kurutulmuş somon proteini, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş yumurta, mineraller, kurutulmuş hindiba kökü, sakatat maya
Daha fazla bilgi
Paket
Fiyat
Adet
1,5 Kg
109.99₺ 90,19 ₺
3 Kg
204.99₺ 168,09 ₺
10 Kg
566.39₺ 464,44 ₺

Neden Pro Plan ?

Pro Plan kuru kedi ve köpek mamaları evcil hayvanınızı tüm yaşamı evreleri boyunca desteklemek için ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiş bir mamadır. Kediniz veya köpeğiniz yaşam evreleri boyunca değişiklikler yaşadığından, beslenme programı da değişmeli ve içerisinde bulunduğu döneme uygun hale getirilmelidir. Sizin sevginizle, bizim lider teknolojimizi birleştirerek köpeğinizin/kedinizin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Pro Plan siz ve evcil hayvanınız arasındaki özel ilişkiyi çok iyi anlıyor. Evcil hayvanların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış bir beslenme ile sizin ve dostunuzun birlikte uzun, sağlıklı bir hayatı paylaşmasına yardımcı olmaya çalışıyor.

Nesle bünyesinde 80 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren AR-GE departmanı bünyesinde, 350'den fazla veteriner hekim ve beslenme uzmanından olauşan uzman bir ekipleri sayesinde, bilimin sınırlarını zorlayarak beslenmedeki gelişmelere öncülük etmektedirler. Bilime dayanan yenilikçi Pro Plan serisi, kedi ve köpeklerinizi tüm yaşamları boyunca koruyabilmenize olanak tanıyarak, sağlığını destekleyen en yeni beslenme gelişmelerini içermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.