sadsad x
asdasd

Pro Plan Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 kg

 •   HEDİYE    {{PRODUCT.TITLE}}
  {{PRODUCT.TITLE}} Sepette %{{PRODUCT.DISCOUNT_VALUE}} İndirimli
SON TÜKETİM TARİHİ   30.05.2024
Barcode : 7613033566387
Paket
Fiyat
Adet
Ana Ürün
655,92 TL
384,43 TL
Stokta Yok
Paylaş:
{{TITLE}}
 • {{PRODUCT.TITLE}} - HEDİYE!
  {{PRODUCT.TITLE}} Sepette %{{PRODUCT.DISCOUNT_VALUE}} - İndirimli!
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • ProPlan Kısırlaştırılmış Kedi Maması Somonlu 1,5 kg;

  Proplan kısırlaştırılmış kedi maması, 1 yaş üzeri genç ve yetişkin kısırlaştırılmış kediler için, özel olarak geliştirilmiş kuru mamadır. Kısırlaşmış kedilerin azalan enerji ihtiyacına uygun olarak formüle edilmiştir. Proplan kedi mamaları yüksek sindirilebilirliğe sahiptir ve kilo kontrolü sağlar. Proplan kısırlaştırılmış kedinizin böbrek sağlığını korumak üzere formüle edilmiştir. Üriner sistemin sağlıklı çalışmasını ve sürdürülebilirliğini destekler. Kısırlaştırılmış kedilerin metabolizmasında değişiklik olur bu nedenle enerji ihtiyaçları da farklılaşır. Daha düşük enerjiye ihtiyaç duyarlar. Proplan somonlu kısır kedi maması düşük enerji ihtiyacına uygun olarak özel olarak formüle edilmiştir. 

  Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Mamasının Özellikleri;
  * Proplan kuru kedi maması, artırılmış somon proteini ve sindirilebilirliği düşürülmüş karbonhidrat içeriği sayesinde fazla yağ depolama riskini azaltır. Bu sayede etkin bir kilo kontrolü sağlar.
  * Proplan somonlu kısır kedi maması özel formülü ve yapısı ile tartar ve plak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
  * Kalsiyum, fosfor, sodyum ve klorid gibi esansiyel minerallerin yardımı ile idrar pH'ının ideal 6.3 ve 6.6 aralığında olmasını sağlayarak daha etkin üriner sistem fonksiyonu sağlar, struvit ve oksalat taş oluşumu riskini azaltır.
  * Vitamin E, C ve selenyum daha güçlü antioksidan koruma sağlayarak bağışıklık sistemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır.
  * Proplan somonlu kısır kedi maması özel formülü ve yapısı ile tartar ve plak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
  * Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması somondan gelen yüksek kalitedeki protein sayesinde antikor gelişimini artırır.
  * Proplan kuru mama, içeriğinde bulunan optimum düzeyde ki çözünemeyen lif, düşük seviyede emilen karbonhidrat ile glikoz emilim oranını düzenler.
  * Proplan kedi maması, yapay renklendirici ve tatlandırıcı madde içermez.
  * Proplan kısırlaştırılmış somonlu kedi mamasının tanecikleri 10,5 mm boyundadır.

  Proplan Kısırlaştırılmış Kedi Maması Neden Önemli?
  Kısırlaştırılmış kedilerin tüm ihtiyaçları farklılaşır. Enerji ihtiyaçları daha düşüktür. Pro Plan Sterilised Optirenal somonlu kedi maması, protein bakımından zengin ama az yağlı beslenme sunar. Bu da kısırlaşmış kedilerin kilo alma sorununu önlemek için ideal bir beslenmedir.

  Kısırlaştırma operasyonu sonrasında kedilerde idrar yolu hastalıkları (FLUTD) riski de artar. Proplan mamanın idrar taşı riskini azaltan özel formülü sayesinde bu sorun büyük ölçüde önlenebilir. Yetişkin kısırlaştırılmış kedilerin tüm besinsel ihtiyaçları farklılaşır. Yaşamları boyunca daha dengeli bir beslenme onların kaliteli ve uzun bir yaşam sürebilmesi için çok önemlidir. Pro Plan kısırlaştırılmış kedi mamasının özel formülü kısır kedilerin beslenme ve enerji ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Kedinizin sağlık kalmasına yardımcı olur.
  Purina Proplan Sterilised Optirenal  kedi maması somon, E vitamini, C vitamini, arginin, beta-karoten, omega-3 yağ asidi ve EPA bakımından zengin özel içeriği ile “OptiRenal” formüllüdür. Bu özel formül böbrek fonksiyonlarını iyileştirir, yaşlanma etkilerini azaltır ve ömür boyu böbrek sağlığının korunmasına yardımcı olur.
  Proplan kısırlaştırılmış somonlu kedi maması doğal içeriği ile kedinizin sağlığı için önemli olan dört koruyucu sistemin düzenli çalışmasına, korunmasına ve sürdürülebilirliğine yardımcı olur.

  1-Üriner sistemi,
  2-Bağışıklık sistemi,
  2-Deri ve tüyler,
  3-Sindirim sistemi,

  Proplan optirenal  formüllü kısır kedi mamasının bu dört sistemin birlikte uyumlu ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Tüm Pro Plan kedi maması formülleri kedinizin yaş evrelerinde ki ihtiyaçlarına, aktivite seviyesine göre eksiksiz ve dengeli beslenme sağlamak için beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.

  Proplan Kısırlaştırılmış Kedi Maması İçeriği;
  Somon balığı (% 20,00), mısır gluten unu, pirinç, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, buğday lifi, buğday gluten unu, kurutulmuş yumurta, mineraller, hayvansal yağ, sakatat, mayalar, balık yağı.

  Proplan Kısırlaştırılmış Kedi Mamasının Analizi;
  Protein % 41,00, yağ % 12,00, ham selüloz % 4,00, inorganik madde % 7,50, vitamin A 32.000 IU/kg, vitamin D3 1000 IU/kg, vitamin E 670 mg/kg, vitamin C 140 mg/kg, demir 76 mg, iyot 1,90 mg, bakır 12 mg/kg, mangan 36 mg/kg, çinko 120 mg/kg, selenyum 0,11 mg/kg, antioksidanlar.

  Günlük Verilecek Kedi Maması Tavsiyesi;

  Vücut Ağırlığı (kg)

  Günlük Verilecek Mama Miktarı (gr)

  2 - 4 kg

  25 - 55 gr

  4 - 6 kg

  55 - 80 gr

  6 - 8 kg

  80 - 110 gr

  * Kedinize ilk kez proplan kısır kedi maması veriyorsanız, başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz.
  * Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
  * Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.
  * Genel kural olarak, kuru kedi maması ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.