sadsad x
asdasd

Kedi Bakımı

Yavru Kedi Sahiplenme Hazırlıkları

06 Nisan 2022

Yavru kedinizi almadan önce hazır olduğunuzdan emin olmak için yapılması gereken birçok şey vardır. Doğru ekipmanı satın almanın yanı sıra evinizi ve aile bireylerinizi de hazır hale getirmeniz gerekir.

Kedi Otu (Catnip) Nedir?

25 Ekim 2023

Kökeni Kuzey Afrika ve Akdeniz’e dayanan ve günümüzde Avrupa ve Kuzey Amerika’da yaygın olarak yetişen bir bitkidir. Nane familyasına ait olan bu mucizevi bitki, geçmiş yüz yıllarda kedilerin mental ve fiziksel ihtiyaçları doğrultusunda ilgilerini çekmiş, düzenli olarak tükettikleri gözlemlenmiştir. Kedilerin bu bitkiye olan ilgileri uzmanlar tarafından takip edilerek, faydalarının da tespiti ile birlikte literatüre ismi “kedi otu” olarak geçmiştir.

Yavru kedilerde sağlık?

07 Nisan 2022

Yavru kedinizin yaşamındaki ilk aylarında olağanüstü büyüme ve gelişim gerçekleşir. Bu kritik aşamada sağlıklarına özen göstererek birlikte sağlıklı bir geleceğin temellerini atmış olursunuz.

Yavru Kedilerin Aşılanması Neden Önemlidir?

07 Nisan 2022

Aşılar, yavru kedinizin doğal savunmasını güçlendirmek ve onları bir dizi bulaşıcı, bazen ölümcül olan hastalıklara karşı korumak için hayati önem taşımaktadır.

Kedim Neden Yalvarıyor Olabilir?

06 Nisan 2022

Kediniz sürekli yemeğinizden parçalar mı istiyor? Bu durum, öyle görünmesine rağmen aç olduğu anlamına gelmeyebilir. Bu davranış alışkanlık, can sıkıntısı veya dikkat çekme girişimi olabilir. Bu davranışlar karşısında pes etmek yalnızca eylemi pekiştirir.

1 2 3
KEDİ ÇOK SATANLAR
KÖPEK ÇOK SATANLAR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.