Blog

Yavru Kedi Sahiplenme Hazırlıkları

06 Nisan 2022

Yavru kedinizi almadan önce hazır olduğunuzdan emin olmak için yapılması gereken birçok şey vardır. Doğru ekipmanı satın almanın yanı sıra evinizi ve aile bireylerinizi de hazır hale getirmeniz gerekir.

Yavru Köpeklerin Sosyalleştirilmesindeki Altın Kurallar

07 Nisan 2022

Sosyalleştirme, yavru köpeğinizi yeni görüntüler, sesler ve deneyimlerle tanıştırma sürecidir. Tamamen onun dünyaya alışmasına yardımcı olmak ve yeni durumlarda ona özgüvenli olmayı öğretmekle ilgilidir.

Yavru Köpeklerin Gelişimi ve Bakımında Bilinmesi Gerekenler

07 Nisan 2022

Yavru köpeğiniz ile ilk karşılaşmanız heyecan vericidir ancak bazı zorluklar göz önünde bulundurulmalıdır. Tanışma ve eve geliş aşamasının olumlu bir deneyim olmasını sağlamak adına doğru bilgiler edinmiş olmak önemlidir.

Yavru köpeklerde sosyalleştirme zaman çizelgesi

07 Nisan 2022

İlk aylarda yavru köpekler yeni deneyimlere ve öğrenmeye çok açıktır. Bu zaman çizelgesi, sosyalleştirmenin en önemli aşamaları ve bu sırada yapılması gerekenler hakkında fikir verir.

Yavru kedilerde sağlık?

07 Nisan 2022

Yavru kedinizin yaşamındaki ilk aylarında olağanüstü büyüme ve gelişim gerçekleşir. Bu kritik aşamada sağlıklarına özen göstererek birlikte sağlıklı bir geleceğin temellerini atmış olursunuz.

1 2 3 4
KEDİ ÇOK SATANLAR
KÖPEK ÇOK SATANLAR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.