sadsad x
asdasd

Blog

Yavru Kedi Sahiplenme Hazırlıkları

06 Nisan 2022

Yavru kedinizi almadan önce hazır olduğunuzdan emin olmak için yapılması gereken birçok şey vardır. Doğru ekipmanı satın almanın yanı sıra evinizi ve aile bireylerinizi de hazır hale getirmeniz gerekir.

Kedi Otu (Catnip) Nedir?

25 Ekim 2023

Kökeni Kuzey Afrika ve Akdeniz’e dayanan ve günümüzde Avrupa ve Kuzey Amerika’da yaygın olarak yetişen bir bitkidir. Nane familyasına ait olan bu mucizevi bitki, geçmiş yüz yıllarda kedilerin mental ve fiziksel ihtiyaçları doğrultusunda ilgilerini çekmiş, düzenli olarak tükettikleri gözlemlenmiştir. Kedilerin bu bitkiye olan ilgileri uzmanlar tarafından takip edilerek, faydalarının da tespiti ile birlikte literatüre ismi “kedi otu” olarak geçmiştir.

Yavru Köpeklerin Sosyalleştirilmesindeki Altın Kurallar

07 Nisan 2022

Sosyalleştirme, yavru köpeğinizi yeni görüntüler, sesler ve deneyimlerle tanıştırma sürecidir. Tamamen onun dünyaya alışmasına yardımcı olmak ve yeni durumlarda ona özgüvenli olmayı öğretmekle ilgilidir.

Yavru Köpeklerin Gelişimi ve Bakımında Bilinmesi Gerekenler

07 Nisan 2022

Yavru köpeğiniz ile ilk karşılaşmanız heyecan vericidir ancak bazı zorluklar göz önünde bulundurulmalıdır. Tanışma ve eve geliş aşamasının olumlu bir deneyim olmasını sağlamak adına doğru bilgiler edinmiş olmak önemlidir.

Yavru köpeklerde sosyalleştirme zaman çizelgesi

07 Nisan 2022

İlk aylarda yavru köpekler yeni deneyimlere ve öğrenmeye çok açıktır. Bu zaman çizelgesi, sosyalleştirmenin en önemli aşamaları ve bu sırada yapılması gerekenler hakkında fikir verir.

1 2 3 4 5
KEDİ ÇOK SATANLAR
KÖPEK ÇOK SATANLAR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.